Jedni z najlepszych w regionie!

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż zostaliśmy docenieni przez naszych gości korzystających z bardzo popularnego serwisu booking.com którzy skrupulatnie oceniając naszą działalność oraz usługi przez nas oferowane spowodowali otrzymanie certyfikatu ze wspomnianego portalu. Jak się okazuje większość z naszych gości docenia to w jaki sposób nasz personel obsługuje odwiedzających nas gości, czystość jaka właśnie dzięki nim jest utrzymywana we wszystkich pokojach oraz całym obiekcie, lecz to co najważniejsze dla nas to fakt docenienia przez Państwa komfortu jakiego możecie doświadczyć podczas pobytu w Agroturystyce i Restauracji Młyn Wielisław. 

Wymienione powyżej elementy nie są jedynymi z wielu które podlegają ocenie przez naszych gości. Poniżej pragniemy przedstawić jak wygląda ocena każdego z nich:

 - Czystość - 9,7 / 10
 

 - Komfort - 9,4 / 10
 

 - Lokalizacja - 9,1 / 10
 

 - Udogodnienia - 9,1 / 10
 

 - Personel - 9,8 / 10
 

 - Stosunek jakości do ceny - 9,5 / 10
 

 - Bezpłatne WiFi - 8,8 / 10
 

Ocena całościowa zamieszczona została oczywiście na certyfikacie i jest to 9,4 / 10 pkt. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy wszystkich do odwiedzania zarówno części noclegowej jak i restauracyjnej. Poniżej kilka przykładowych ocen z portalu:

 

 

Wspaniały, wyjątkowy i magiczny Obiekt doskonale usytuowany przy głównej drodze Jelenia G. - Legnica lub przy samym pieszym szlaku turystycznym do Wielisławki. Z gospodarstwem agroturystycznym ma tylko tyle wspólnego, iż ... jest położony na łonie natury w bezpośrednim sąsiedztwie pięknych widoków i osobliwości przyrodniczych, i gdyby wszystkie g. agroturystyczne tak wyglądały, to hotele mogłyby zupełnie zniknąć z powierzchni Ziemi. Położony w samym sercu Gór Kaczawskich, w pobliżu złóż agatowych. Doskonałe miejsce na piesze i rowerowe wyprawy oraz spacery w świetle Księżyca. Ciepłe, przytulne, komfortowe, nowocześnie urządzone pokoje z pełnym wypasem (indywidualna lodówka, czajnik). Przestronna sala rekreacyjna z w pełni wyposażoną biblioteczką doskonałą w przypadku ulewy, burzy, śnieżycy czy niespodziewanego wybuchu pobliskiego, wygasłego wulkanu. Niezwykle klimatyczne i niepowtarzalne wnętrze na terenie zabytkowego Młyna, zwiedza się Go jak muzeum, a każdy element i nawet deska w suficie wydają się mieć swoją tajemnicę i zagadkową historię. Wyjątkowa, bardzo serdeczna Właścicielka, która dba o wszystkich i wszystko w sposób niezwykle przyjacielski. Tutaj każdy może się czuć prawdziwym gościem rodziny, a nie tylko przyjezdnym turystą, czy podróżnikiem. Wykwintna, doskonała Kuchnia na bardzo wysokim poziomie z lokalnymi przysmakami, grzechem jest ich nie spróbować. Wymarzone Miejsce dla romantycznych pobytów we dwoje, rodzin z dziećmi oraz górskich wędrowców. Doskonały na spotkania biznesowe, integracyjne, czy uroczystości rodzinne. Najwspanialszy Obiekt w Górach Kaczawskich. Jeżeli choć raz postawisz tu swoją stopę, na pewno będziesz powracał. Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą gościnę!!!

Małgorzata - Polska

 

Fantastyczne miejsce z gościnnymi gospodarzami. Do tego bardzo smaczna kuchnia oparta na lokalnych produktach. Sam młyn robi niesamowite wrażenie - zachowana została oryginalna architektura i urządzenia. Czuć ducha tego miejsca!

Bartłomiej - Polska

 

Recht herzlichen Dank an unsere Gastgeber. Sehr schönes Haus, sehr schöne Zimmer und vorallem sehr, sehr freundliche und hilfsbereite Menschen

Olivier - Niemcy

 

Nádherné menší pokoje, čistá a úžasně voňavá koupelna, naprosto luxusní snídaně-kterou jsem ještě jinde nezažil. Úžasná domácí atmosféra a večeře také stála za to, přitom ceny až podezřele levné.

Jan Hofmann - Czechy

 

 

Oczywiście trafiają się także uwagi do których w miarę naszych możliwości staramy się przyłożyć jak najwięcej pracy, właśnie po to aby naszym gościom umilić pobyt u nas, jednak niestety są to także rzeczy na które wpływu dość często nie mamy. Zasięg telefonów komórkowych faktycznie nie należy u nas do najsilniejszych, jednak to można uznać za spory plus jeśli chcemy odpocząć od natłoku codziennych spraw :)

Na koniec raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wszystkie opinie i zachęcamy do odwiedzania nas oraz przypominamy o możliwości rezerwacji pokoi on-line poprzez FORMULARZ

Agroturystyka i Restauracja MŁYN WIELISŁAW


Ul. Młyńska 9/2, Sędziszowa
59-540 Świerzawa
 

Kontakt:


Tel. 75/ 712 60 57 Kom.: 660 018 294
e-mail: kontakt@mlynwielislaw.pl
 

Współrzędne:


51.03840 N 15.86840 E
51°02'18.2"N 15°52'06.2"E
 

Dolny Śląsk, Góry Kaczawskie, Kraina Wygasłych Wulkanów

Numer konta:


NestBank
PL15 2530 0008 2076 1022 9175 0001
 

Nr konta walutowego w EUR:


BZ WBK
92 1090 2095 0000 0001 3201 6058

Formularz kontaktowy: